Горе мудрим у власних очах та розумним перед собою самим! Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п'янкого напою, що несправедливого чинять в суді за хабар справедливим, а праведність праведного усувають від нього... Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! (Іс. 5:8,11)

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!

Поділитися з друзямиОголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 54
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus

Форум » розділ: Цікаві історії
Автор: Світлана | Дата: 30.11.2016, 14:19

Найбільша наша потреба- належно керувати язиком і стримувати його. Рушій язика- серце. Чим наповнене серце, те виливається через язик, тому цей орган мовлення- один із важливих чинників у формуванні нашої вдачі. Добрі почуття є переважно мовчазними, або спокійними. Багатослів"я часто рівнозначне пустослів"ю, а пустослів"я є дверима  до осудження і наклепів, поширювчем брехливих вістей ідумок, сівачем суперечностей і розбратів. Після багатослів"я завжди залишається якесь почуття туги та лінивства. Апостол Яків, бажаючи  показати,як важко говіркому втриматися від будь-чого шкідливого, сказав, що утримання язика на прив"язі є набутком тільки досконалих мужів: "Коли хтось не завинить словом, той муж досконалий, що може загнуздати усе тіло(Як.3:2).

Язик, якщо почне швидко говорити задля свого задоволення, несеться в промовах, як розгнузданий кінь, що теревенить не тільки добре та пристойне, а й недобре та зле. А ще давніше цар Соломон говорив:"У багатомовності гріха не бракуватиме"(Прип.10:19).

Коли потрібно тобі говорити, наперед подумай про те, що хоче сказати твоє серце, перш, ніж перейде це на твій язик, і переконаєшся, що було б краще, якби багато з того не виходило з твоїх уст.