"Хай воскресне Бог, і розбіжаться вороги його, і хай тікають від лиця його ті, що ненавидять його". 

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!

Поділитися з друзямиОголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 33
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus

Форум » розділ: Цікаві історії
Автор: Світлана | Дата: 02.01.2017, 21:44

Добра новина Різдва в тому, що "так полюбив Бог світ, що віддав і Сина Свого Єдинородного, щоб усякий, хто вірує в Нього, не загинув, а мав життя вічне" (Ів.3:16).Заради кожного з нас Господь прийшов у світ.

У кожному храмі й майже в кожному домі є мальовнича сценка Різдва Христового. Невеличкі ясла з малюком оточені молільниками з багатими дарами в дорогих різнокольорових одежах. Насправді все відбувалося зовсім не так чарівно. Волхви прийшли значно пізніше, коли Спасителю виповнилося майже два рочки, пастухи були бідними трударями, що власним потом здобували свій хліб. Марія була зовсім юною дівчинкою, заміжньою за сільським теслею. Обоє вони походили з Назарета- настільки маленького містечка, що Старий Заповіт жодного разу про нього не згадує.

Печера, в якій народився Спаситель, була маленька і низенька. Єдиним освітленням печери було невеличке вогнище, дим якого роз"їдав очі та закопчував одяг. Компанію Святій Родині складала худоба. Уявіть собі застояний роками, сирий і затхлий сморід стайні. Саме тут народився Цар Світу. Після народження немовля поклали в ясла- годівничку, з якої віслюки, мули та вівці їли овес і ячмінь.

Кажуть, що Батьківщину і батьків не обирають. Чудо в тому, що Христос був єдиною в історії світу людиною, яка обирала і батьків , і Батьківщину. Він міг народитися в Єрусалимі, Афінах, або Римі. У родині імператора, первосвященника чи відомого філософа, але народився у Вифлеємі. Міг обрати найкращий палац, але обрав убогу стайню.

З настанням Різдвяної ночі Господь постукає у двері наших домів та наших сердець. Для того, хто прийме Христа, Різдвяна ніч стає початком нової ери.