Слава Ісусу Христу! «Є два способи стати бідним: працювати в Неділю і красти чуже добро», «Там, де є гріх, там також є множинність, там - схизми, там - єресі, там - незгоди; але там, де є чеснота, там є і єдність, там є і злагода, завдяки якій усі віруючі мають одно тіло й одну душу», - (Ориген, Проповіді на Єзекиїла, 9, 1)


Форум » розділ: Улюблена цитата
Автор: Світлана | Дата: 01.08.2017, 23:12

winked Бог створив людину не для страждань- творіння Боже має радіти життю, любити й творити.

 

smile Менше нарікайте на життя, завжди пам'ятайте, що є люди, яким живеться набагато гірше, ніж вам.

 

winked Кожну людину послано на цю Землю не просто так: вона має проявити свою божественну сутність і в чомусь поліпшити навколишній світ. Бог дає людині таланти, силу й здібності. Дар Божий треба використовувати для вдосконалення навколишнього світу, а також для допомоги тим, хто справді її потребує.

 

smile Намагайтеся наповнити любов'ю своє життя та життя ваших близьких- цим ви приваблюватимете сприятливі обставини, фінансовий добробут. І, навпаки агресія  буде проявлятися в незмінному погіршенні якості життя.

 

winked У житті нема абсолютно нічого випадкового: своїми думками, словами, діями та вчинками ми формуємо своє сьогодення та своє майбуття. Отже, все залежить від вас: дратівливість, гнів, заздрощі, гординя приваблюють самі невдачі й невезіння.

 

smileНамагайтеся слухати голос Бога: просто поставте запитання, на яке хочете отримати відповідь, і прислухайтеся до голосу своєї підсвідомості.

 

winked Кожна людина може врятуватися з Божою поміччю. Бог перебуває в кожному з нас. Знайдіть Його в собі, а потім проявіть Його через себе у своєму оточенні.

 

smile Одним з основних Божих законів є "закон подібності" : якщо ви не любите самого себе, то й ті, хто вас оточує, вас теж не любитимуть. Як ви ставитеся до людей довкола, так і вони  ставитимуться до вас. 

 

winked Абсолютно все вже  є всередині людини: і влада, й слава, і шана, й гроші. Завдання полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в довколишню дійсність. А це можливо через неухильне дотримання Божих заповідей.

 

smile Для Бога немає таких понять, як "провина", "кара". Важливо питати не : "За віщо?", а "Для чого?". Господь допускає право кожного на помилку, й, звісно, на її виправлення. І всі труднощі даються по силах. Найліпший спосіб виправлення помилок- це проявляти любов до самого себе та до свого оточення.


Тишковичі - місце паломництва на Мостищині

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 568
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus