"Хай воскресне Бог, і розбіжаться вороги його, і хай тікають від лиця його ті, що ненавидять його". 


Форум » розділ: Цікаві історії
Автор: Світлана | Дата: 10.10.2017, 22:52

Після страшної бурі на морі бідолаха, який дивом уцілів, вхопившись за рештки свого розбитого човна, нарешті дістався до маленького безлюдного острівця. Ледь перевівши подих, чоловік почав щиро просити Бога про порятунок. Щодня він годинами сидів на березі та з надією дивився на море, та  на обрії не було видно жодного вітрила, допомога, на яку так чекав безталанний і про яку просив Бога, все не надходила.

Минуло кілька днів і розчарований чоловік почав потроху облаштовуватися.Спершу він збудував курінь- сховок від негоди та сонця, потім йому поталанило розкласти вогнище. Він виготовив знаряддя для обробляння землі, а також для полювання.У важкій праці минали місяці. Бідолаха весь час молив Бога порятувати його, проте жодне судно не з'являлося на видноколі.

Одного дня несподівано здійнявся вітер, він роздмухав пригасле вогнище. Іскри здійнялись у повітря, одна впала на курінь. У небо піднялись клуби густого диму. За кілька хвилин багатомісячна праця обернулася в невеличку кучку попелу. Нещасний намагався бодай щось врятувати, та врешті, знеможений, з обпеченими руками, він упав на землю і залився слізьми:

-Господи, Боже, чому це трапилося? Скільки ще бід та випробувань Ти посилатимеш на мою голову?

Через кілька годин неподалік острова зупинився великий корабель. Кілька матросів, припливши на човнах, зійшли на берег і знайшли бідолаху.

-Як ви довідалися, що я тут?- не вірячи у власне щастя, запитав чоловік.

-Ми побачили димовий сигнал,-  відповіли йому.

Часто труднощі, які нам доводиться долати,- це сигнали Бога, що свідчать про щастя у майбутньому. Треба лише вірити, що Бог чує наші молитви і неодмінно прийде, щоб нас порятувати.


Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 50
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus