"В ревності не будьте ліниві, духом горіть, Господеві служіть; веселі в надії, в горі терпеливі, в молитві витривалі". (Рм. 12. 11-12) 

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!

Поділитися з друзямиОголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 171
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus

Форум » розділ: Цікаві історії
Автор: Світлана | Дата: 29.06.2019, 22:23

1. ПОЧИНАТИ З МАЛОГО- ЦЕ НОРМАЛЬНО.


Глечик наповнюється

 поступово, крапля по краплі. Кожний майстер колись був любителем. Усі ми починаємо з малого, не нехтуйте малим. Якщо ви послідовні й терплячі, ви досягнете успіху. Ніхто не може досягти успіху лише за одну ніч: успіх приходить до тих, хто готовий починати з малогой старанно працювати, аж поки не заповниться глечик.

 

2. ДУМКИ- МАТЕРІАЛЬНІ.

 

Наша свідомість- це все.Ви стаєте тим,про що думаєте. Якщо людина говорить чи діє з лихими думками, її переслідує біль. Якщо ж людина говорить чи діє з чистими намірами, за нею йде щастя, яке, наче тінь, ніколи її не покине.

Щоб правильно жити, треба заповнити мозок правильним мисленням. Правильне мислення дасть усе, що побажаєте, неправильне мислення- зло, яке врешті-решт зруйнує вас.

 

3. ПРОБАЧИТИ.

 

Стримувати гнів у собі - однаково, що схопити гарячу вуглину з наміром жбурити нею в когось, але згорите саме ви. Учіться пробачати. Учіться пробачати швидше.

 

4. ВАШІ ВЧИНКИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ.

 

Щоб розвиватися, ви мусите діяти; щоб швидко розвиватися, діяти треба щодня. Слава- для всіх, але зажити її зможуть тільки ті, хто постійно діє. Прислів`я каже: "Бог дає кожній пташині хробачка, але не кидає його до гнізда".

 

5. СТАРАЙТЕСЯ ЗРОЗУМІТИ.

 

Ми припинили боротися за правду, ми почали боротися лише за себе. Спершу спробуйте зрозуміти, й тільки тоді постарайтеся, щоб зрозуміли вас. Вислухайте інших, зрозумійте їхню позицію- й ви віднайдете спокій. Більше зосередьтеся на тому, щоб бути щасливим, аніж бути правим.

 

6. ПЕРЕМОЖІТЬ СЕБЕ.

Краще себе перемогти, аніж виграти тисячі битв. Щоб себе перемогти, треба перемогти свій розум. Ви мусите контролювати свої думки. Вони не мають бурхати, наче морські хвилі. Ви можете подумати "Я не можу контролювати своїх думок". На що є мудра відповідь: "Ви не можете птахові заборонити пролітати над вами, проте, ви можете завадити йому звити гніздо у вас на голові".

 

7. ЖИВІТЬ У ГАРМОНІЇ.

 

Гармонія приходить ізсередини. Не шукайте її ззовні. Гармонія- це не нова робота, не нова машина чи новий шлюб; гармонія- це світ душі, і він починається з вас.

 

8. БУДЬТЕ ВДЯЧНІ.

 

Станьмо й подякуймо за те, що, якщо ми не вчилися багато, то принаймні не згаяли багато часу, а якщо й згаяли час- то принаймні не захворіли, а якщо ж захворіли- то принаймні не вмерли. Завжди знайдеться щось, за що варто подякувати. Не будьте такими песимістичними, щоб ані на мить, хай навіть під час сварки, ви не могли усвідомити бодай десять речей, за які варто бути вдячним. Завжди є щось, за що варто подякувати.


 

 

 

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині