Горе мудрим у власних очах та розумним перед собою самим! Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п'янкого напою, що несправедливого чинять в суді за хабар справедливим, а праведність праведного усувають від нього... Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! (Іс. 5:8,11)


Форум » розділ: Я рекомендую
Автор: alter_ego | Дата: 29.01.2014, 17:53

Стати учасником цієї молитви може кожен, вибравши для себе відповідний час для такої молитви і внісши себе до списку, який знаходиться за цією адресою.

Таким чином впродовж останнього тижня сестри з різних куточків світу – з Німеччини, Австрії, Болівії, Чилі, Японії, і, звичайно, з України, долучаються до безперервної молитви, випрошуючи в Господа щасливого завершення мирних протестів та глибокого преображення українського суспільства.

Своїми враженнями від цієї ініціативи українського регіону поділилася генеральна настоятелька Згромадження сестер місіонерок Найсвятішого Ізбавителя – с. Маргрет Обередер: «Сестри цими днями тісно пов’язані в молитві з Україною. Я тішуся цією великою солідарністю, яка відчутна у всіх регіонах нашого Згромадження, як рівно ж серед кола наших знайомих та членів інших чернечих спільнот. Наші українські сестри започаткували онлайн список для безперервної молитви, а я просто надіслала посилання нашим співсестрам та деяким співбратам. Дуже швидко список заповнився, і я відчуваю, як добре, що ми всі цими днями об’єднані в молитві».


Тишковичі - місце паломництва на Мостищині

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 51
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus