Язик того, хто молиться - це рука, яка обіймає Божі коліна (св. Іван Золотоустий, Гомілія 51, на Мт. 15:1). 


Форум
    Автор

Пропоную переглянути хороший фільм який в основі має реальні події 1996 р.Б. - Про богів і людей / Of Gods And Men / Des hommes et des dieux .

Дата: 03.11.2012, 01:00

Тут недавно переглянув дуже класний фільм: «Хатіко - самий вірний друг», просто немає слів, фільм знято з реальних подій. Хоча фільму уже 3 роки, про нього я дізнався тільки не давно і мені його, теж, порекомендували. Хто ще його не бачив рекомендую подивитися! Такої вірності, віри і надії яку має хатіко, потрібно повчитися всім людям. Це другий фільм який викликав у мене бурю емоцій, признаюсь чесно під час перегляду я плакав (сльози самі просто котилися з очей). Кому цікаво, першим таким фільмом є «Страсті Христові».

Дата: 01.11.2012, 20:34

Рекомендую подивитися класне кіно "3 ідіоти"! дуже гарне, повчальне, у ньому піднято дуже багато проблем, вирішення і розвиток яких є дуже цікавими, особливо через цікаву та професійну гру головних героїв. Фільм дуже веселий та водночас хочеться місцями заплакати! Усім гарного перегляду! Не пожалієте! Нагадую - "3 ідіоти"! Пропоную здійснити обговорення на зустрічах спільноти.

Дата: 24.10.2012, 20:53
Сторінка 4 із 4 1 2 3 4 Всього: 33 Показувати на сторінці

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 1
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus