Слава Ісусу Христу! "Усі ангели разом не мають такої влади, яку має священик, бо не можуть відпустити ні одного гріха. А вже найбільша священича гідність у тому, що на слова священика в Службі Божій Христос сходить на землю", - Св. Григорій Богослов

Парафіяльний хор «Вірую»

Досить важко було б коротко і конкретно давати відповідь на основні запитання, щоб охарактеризувати хоровий колектив парафії Преображення ГНІХ. Наприклад – коли він (хоровий колектив) був сформований? Конкретної дати цієї події напевно що не існує. Ймовірніше, спочатку утворилися групи людей, що співали під час Літургії та молебнів. Ставало все більше і більше тих, хто хотів долучитися до саме такої слави Бога, а тому і утворився церковний хор. Кожної неділі та свята до стін храму під опікою Божої Матері злітає мелодійний молитовний спів парафіяльного  хору «Вірую». Окрім недільних відправ, супроводжує співом великі святкові Богослужіння, бере активну участь у фестивалях колядок, концертах духовної музики та світських концертах.

Жодне урочисте свято чи захід на нашій парафії не відбувається без участі хору. Також колектив запрошують на святкування відпустів та урочистостей у інші парафії, на що хористи з радістю погоджуються. Адже своїм даром співу можуть долучитися до ще більшої слави Бога та до глибшого переживання Літургії.

Тривалий час регентом хору був п. Орест Хомин.

Влітку 2012 року новим регентом хору стала п. Наталія Древняк 
Хор супроводжує недільні Богослужіння о 11.00 год.
 

 

 

 

 

 

 

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині


Календар

«     Грудень 2022     »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 50
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus