На будь-який заклик тебе до молитви відповідай: Готове серце моє, - і перебувай на богослуженні аж до останньої молитви, маючи за велику для себе шкоду полишити її. Бо ж коли, споживаючи їжу для підкріплення своєї плоті, перебуваєш за трапезою невідлучно, допоки не наситишся, і без конечної потреби нелегко встаєш з-за столу, то чи ж не більше маєш ти залишатися до кінця духовної поживи й укріпляти душу молитвою?  (Святий Василій Великий)

Парафія


Духовенство
Папа Франциск

Він прийшов на світ у в родині емігранта-італійця, залізничного працівника, 17 грудня 1936 року, як молодший із п’ятьох дітей. Отримав диплом техніка з хімії. Навчався у семінарії Вілья Девото в Буенос-Айресі. Вступив в орден єзуїтів 11 березня 1958 р. Новіціат відбув у Чилі, де вивчав гуманітарні науки, а потім продовжив своє навчання у коледжі святого Йосипа (Буенос-Айрес), де здобув ступінь ліценціата з філософії. Викладав літературу, філософію і теологію в трьох католицьких коледжах Буенос-Айреса. Вільно розмовляє італійською та німецькою мовами.


Біографія ...

 

Духовенство
Патріарх Святослав (Шевчук)

Глава УГКЦ

Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук) народився 5 травня 1970 року у м. Стрию Львівської обл. У 1991-1992 роках навчався у Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина), а у 1992-1994 роках – у Львівській духовній семінарії.  


Біографія ...

 

Духовенство
ІГОР (Возьняк) ЧНІ,

Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ.

Народився 3 серпня 1952 р. у с. Липиці Миколаївського р-ну Львівської обл. Після здобуття технічної освіти та служби в армії, у 1973 р. вступив до монастиря Чину Найсвятішого Ізбавителя (Отців Редемптористів), у 1975 р. склав перші обіти і почав вивчати філософію та богослов’я в підпільній семінарії у Львові. 


Біографія ...

 

Духовенство
Ярослав (Приріз) ЧНІ,

правлячий архиєрей Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

Ярослав (Приріз) - народився 30 березня 1963 р. в с. Ластівка Турківського району на Львівщині в сім'ї Миколая та Анни з роду Федак. У 1970 р. пішов до першого класу, а закінчив навчання в 1981 році, отримавши диплом про середню технічну освіту. З 1983 р. працював механіком на Дрогобицькому долотному заводі в технічному відділі і одночасно навчався в підпільній духовній семінарії УГКЦ в місті Львові, яку очолював Архиєпископ Володимир (Стернюк). 


Біографія ...

 

Духовенство
Григорій (Комар)

 єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії

25 червня 2014 р., у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів УГКЦ о. Григорія Комара єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, надавши йому титулярний осідок Акці.

 


Біографія ...

 

Духовенство
Юліян (Вороновський)

        Юліян (Вороновський) перший єпарх Самбірсько-Дрогобицький

Юліян (Вороновський) - народився 5 травня 1936 р. в с. Гумниська Бузького району на Львівщині в сім'ї Івана та Ксенії з роду Костишин. Після закінчення середньої школи поступив в Український Поліграфічний Інститут у Львові, котрий закінчив у 1961 р. зі спеціальністю інженер-технолог поліграфічного виробництва. Впродовж п'ятнадцяти років працював на різних посадах від інженера до начальника відділу в Проектно-Конструкторському Інституті у м. Львові. Відтак через віровизнання змушений звільнитися і перейти на просту роботу у котельню, де працював до часу виходу УГКЦ із підпілля...........  28 лютого 2013 року після важкої недуги перестало битись серце першого єпарха Самбірсько-Дрогобицького.


Біографія ...

 

Духовенство
прот. Любомир Митник

адміністратор парафії;

тел. дом. 45-52-45; тел. моб. 0676733441 


 

Духовенство
прот. Богдан Волошин

священик, сотрудник парафії;

тел. дом. 5-13-50; тел. моб. 0672514457


 

Духовенство
ієрей Ростислав Приріз

священик, сотрудник парафії,

редактор парафіяльного сайту


 

Паламар
п. Михайло Мисько

паламар;

тел. дом. 2-08-74; тел. моб. 0983967939 


Сторінка 1 із 2
1 2
Всього: 16
Показувати на сторінці

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині