Горе мудрим у власних очах та розумним перед собою самим! Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п'янкого напою, що несправедливого чинять в суді за хабар справедливим, а праведність праведного усувають від нього... Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! (Іс. 5:8,11)

Парафіяльні спільноти

Вівтарна дружина 

Вівтарна дружина – спільнота хлопців віком від 10 до 15 років, основним завданням якої є служіння біля вівтаря, допомога священику під час Богослужінь, а також дбати про чистоту і красоту своїх душ та «Святилища», в якому перебувають на Богослужіннях. Зобов’язані добре знати символіку Господнього храму та обряди проходження різних Богослужінь, які вивчають на зустрічах та катехезах.

 

Дитячий хор "Промінчики світла"

регент – п. Соломія Роздольська
Спільнота дітей молодшого та середнього шкільного віку, котра вчиться співати і тим самим прославляти Господа Бога.

Молодіжна парафіяльна спільнота "Cонце Тавору"

Спільнота "Сонце Тавору" парохії Преображення Господа Нашого Ісуса Христа м. Дрогобича.

Спільнота
"Сонце Тавору" заснована парохіянами храму Преображення ГНІХ за дозволом та благословенням пароха отця Любомира Митника та розпочала свою діяльнісь з липня 2012 р.Б. Духівником спільноти є отець Василь Кулиняк.

Парафіяльний хор "Вірую"

Досить важко було б коротко і конкретно давати відповідь на основні запитання, щоб охарактеризувати хоровий колектив парафії Преображення ГНІХ..
Наприклад – коли він (хоровий колектив) був сформований? Конкретної дати цієї події напевно що не існує. Ймовірніше, спочатку утворилися групи людей, що співали під час Літургії та молебнів. Ставало все більше і більше тих, хто хотів долучитися до саме такої слави Бога, а тому і утворився церковний хор.

  Загальні відомості про хор "Сяйво"

  Хор «Сяйво» церкви Преображення ГНІХ заснований в 1992 році. Першу Службу Божу хор співав 19 грудня 1992 року під орудою дяка п. Миколи Ляха. В цей час активними хористами були – Дозя Слюсар, Марія Височан, Люба Гавдяк. 19 серпня 1994 року хор співав Службу Божу під час престольного свята Преображення Господнього. В хорі вже було більше співаків, а саме: Коссак Орися, Снятинська Марія, Гавдяк Марія, Лях Галина, Кошельник Стефанія, Ваньо Надія, Ярошович Ольга, Стевчак Марія, Дяків Надія, Коцюба Марія. Парохом в церкві був о. Іван Дуда, а згодом до храму був назначений о. Богдан Волошин і тоді виникла потреба диригента.  Отець Іван Дуда запросив на цю посаду п. Наталію Фучило, яка мала музичну освіту (струнно-смичкове відділення ДДМУ), вона змогла працювати з хором більш професійно. Згодом вона виїхала з сімєю в Канаду.

Спільнота "Матері в молитві"   

У нашій парфії діє спільнота “Матері в молитві”. Щиро заохочуємо матерів до спільної молитви за своїх дітей і до участі у цій спільноті (русі). Зібрання проводяться по неділях з 15:00. Запршуємо всіх матерів долучитися до спільної молитви. 

Загальні відомості про рух: рух «Матері в молитві» України — це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха та зокрема кожного правлячого єпископа Української Греко Католицької Церкви для своєї єпархії. Ці спільноти зорганізовані в єпархіяльні і національну спільноту. Всі національні рухи «Матерів в молитві», «Батьків в молитві» та «Дітей віри» об’єднуються в спільноту «Утіха», що має свій осідок у Севенуоксі (Англія). Вони стають асоційованими членами міжнародної спільноти «Утіха». Провідницею цього руху є Мати Божа.

Всього спільнот: 6
Показувати на сторінці

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині