Слава Ісусу Христу! "Усі ангели разом не мають такої влади, яку має священик, бо не можуть відпустити ні одного гріха. А вже найбільша священича гідність у тому, що на слова священика в Службі Божій Христос сходить на землю", - Св. Григорій Богослов


Форум

Раді Вас вітати на форумі парафії Преображення ГНІХ міста Дрогобича! Ми раді, що Ви завітали на наш форум. Сподіваємося, що участь в даному проекті допоможе Вам знайти цікавих співрозмовників, отримати відповіді на запитання, допомогти іншим. Перед тим, як створювати тему чи відповідати на запитання, ознайомтесь з правилами форуму.


Правила:

1. Створюючи профіль на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.

2. На форумі використовується спрощена система реєстрації, профіль користувач прив’язується тільки до його адресу діючої електронної пошти, для входу на форум і можливості брати участь в обговоренні достатньо тільки указати адресу електронної пошти яка була використана при створенні профілю.

3. Також при створенні профілю потрібно указати своє ім’я, яке ім’я вибрати для форуму є Вашим винятковим правом. Воно буде ідентифікувати кожний запис на форумі. Рекомендується вказувати справжнє ім’я і прізвище, щоб більш детальніше ідентифікувати себе, можна також придумати собі якийсь коректний псевдонім.

4. Заборонено створення кількох профілів одним користувачем, незалежно від цілей, з якими такі дії проводяться. Поважайте учасників форуму!

5. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету. Суворо забороняється будь-яка реклама, використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Такі запису будуть без попередження видалятися!

6. Не створюйте теми з довгими заголовками. Назва має бути короткою і зрозумілою.

7. Намагайтеся не робити граматичних помилок в записах – це створить негативне враження про Вас.

8. Намагайтеся обґрунтовувати свої ствердження.

9. Намагайтеся ставитися до інших так, як Ви хотіли би, щоб ставилися до Вас.

10. Наводячи цитату, наводьте й джерело інформації.

11. Не давайте таких порад, яких би Ви не дали собі самому.

12. Виявляйте повагу один до одного, звертайтесь до співрозмовника на "Ви".


Розділи:
1. Обговорення

У цьому розділі користувачі можуть вести обговорення на різні теми, вести різноманітні словесні дискусії.


2. Запитання

Користувачі мають можливість поставити запитання і отримати відповіді на них.


3. Прохання про молитву

Тут можна висловити свої прохання (намірення) за кого помолитися. 


4. Я рекомендую

Можна подати до перегляду назви цікавих фільмів, книг, статтей,  сайтів, музики, а також сценаріїв, по яких ми можемо ставити концерти та виступи для нашої парафії тощо. 


5. Улюблена цитата

Запрошуємо занотовувати улюблені цитати, фрази, поезію, почуті слова, які Вас вразили - усе, що можна записати вербальним способом! Це також може бути враження від прочитаного, життєве кредо чи те, що ми хочемо почути від інших у житті. Це може бути навіть лише одне слово. Тільки напишіть чому воно для Вас важливе. Запрошуємо бути активними!)


6. Цікаві історії

Можна розмістити історії, які торкаються нашого серця і перемінюють нас.


7. Вірші

 Публікація авторських віршів.


8. Подяки

Розділ подяк.Тишковичі - місце паломництва на Мостищині

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 186
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus